Budynek

Budynek VILLA NOVA

Budynek VILLA NOVA powstanie na naturalnym wyniesieniu terenu, dlatego też do hali garażowej wjedziemy bezpośrednio z poziomu drogi dojazdowej, przez jedną z 2 bram wjazdowych. Dzięki temu prywatne ogródki, które przynależały będą do wszystkich położonych na parterze mieszkań, znajdować się będą około 3 metrów powyżej poziomu drogi i okolicznego terenu.

Jeszcze bardziej kameralnie

Nad parterem, znajdowały się będą kolejne 3 piętra mieszkalne. Aby zwiększyć jeszcze kameralność budynku i poczucie prywatności, zrezygnowaliśmy z tradycyjnego korytarzowego układu mieszkań, na rzecz układu klatkowego, gdzie bezpośrednio z windy przechodzi się do mieszkań, a na jednej klatce znajdować się będzie od 3, do maksymalnie 5.

Najważniejsza jest przestrzeń

Aby zapewnić mieszkańcom poczucie przestrzeni – poza łazienkami, które w większych mieszkaniach również posiadają okna – we wszystkich otworach okiennych zaprojektowano wysokie drzwi balkonowe, które w prawie wszystkich lokalach (poza metrażami 31 m2) prowadzą do obszernych balkonów.

Komunikację w budynku od hali garażowej do ostatniego piętra zapewniają 3 cichobieżne windy. Miejsce na wózki dziecięce jest zapewnione dzięki wózkowniom znajdującym się przy wejściach do klatek schodowych na parterze, skąd udamy się z wózkiem na spacer, a rower – pozostawiony bezpiecznie w jednej z 3 rowerowni, wyprowadzimy bezpośrednio na zewnątrz przez bramę garażową. 

Garaże

W samym garażu zlokalizowanych jest 55 wygodnych – szerokich na 280 centymetrów, prywatnych miejsc garażowych. Pamiętaliśmy również o osobach niepełnosprawnych, projektując dla nich 3 miejsca garażowe tuż przy windach.

7 miejsc czasowego postoju przed budynkiem, to miejsce do zaparkowania przez kurierów, taksówki, czy odwiedzających nas gości.

Nie czekaj! Sprawdź listę dostępnych mieszkań.

Sprzedaż mieszkań:

Piotr Jagiełło

Specjalista ds. nieruchomości i kredytów

+48 723 011 611

piotr.jagiello@broker-nmid.pl

Inwestor:
Obsługa inwestycji: