Inwestor

TJM Development

Odpowiedzialny za realizację projektu VILLA NOVA inwestor, działający pod marką TJM DEVELOPMENT Tomasz Barjasz, to doświadczony w inwestycjach mieszkaniowych deweloper, mogący się pochwalić zrealizowanymi projektami w województwie warmińsko-mazurskim (w Olsztynie; Zielone Tarasy I i II etap, City Park I etap, oraz w Elblągu Dom przy Winnej), oraz pozostającymi w realizacji; II etapem olsztyńskiego City Parku, Koroną Elbląga i topowym elbląskim Regal Parkiem.

Projekty Tomasza Barjasza wyróżniają się bezpieczeństwem zainwestowanych pieniędzy, realizowane są w oparciu o środki własne inwestora, bez kredytów i hipotek na gruntach. Przy realizacji projektu VILLA NOVA wpłaty klientów są dodatkowo zabezpieczone – środki wpłacane przez nabywców mieszkań, nie trafiają bezpośrednio do wykonawcy, lecz deponowane są na mieszkaniowym rachunku powierniczym. Każde mieszkanie posiada indywidualne konto do wpłat Nabywcy. Kontrolę postępu prac na inwestycji prowadzi największy bank spółdzielczy o polskim kapitale – Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Do realizacji inwestycji Deweloper wytypował profesjonalnych współpracowników. Za projekt budynku odpowiada renomowane olsztyńskie biuro architektoniczne Zbigniewa Patalasa.

Kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży i kredytów mieszkaniowych dla nabywców zajmują się specjaliści z firmy BROKER nowe mieszkania i domy.

Nie czekaj! Sprawdź listę dostępnych mieszkań.

Sprzedaż mieszkań:

Piotr Jagiełło

Specjalista ds. nieruchomości i kredytów

+48 723 011 611

piotr.jagiello@broker-nmid.pl

Inwestor:
Obsługa inwestycji: